Team Buddies
ÈÝëåôå íá áíôéäñÜóåôå óôï ìÞíõìá; ÖôéÜîôå Ýíáí ëïãáñéáóìü êáé óõíäåèåßôå ãéá íá óõíå÷ßóåôå.

Team Buddies

Team Buddies Cs 1.6 Clan
 
ÖüñïõìPortalÁíáæÞôçóçLatest imagesÅããñáöÞÓýíäåóç

 

 Interview Heaton

ÐÞãáéíå êÜôù 
ÓõããñáöÝáòÌÞíõìá
tSoPeLiXxX
Administrator
Administrator
tSoPeLiXxX


Posts : 70
Join date : 22/11/2007
Age : 36
Location : Volos/London

Interview Heaton Empty
ÄçìïóßåõóçÈÝìá: Interview Heaton   Interview Heaton I_icon_minitimeÐåì Íïå 22, 2007 11:19 pm

Μερικές ημέρες πριν αναγγέλθηκε ότι αυτή και μόνο ο Emil «HeatoN» Christensen θα γίνονταν ο γενικός διευθυντής για το προνόμιο της Στοκχόλμης της σειράς τυχερού παιχνιδιού πρωταθλήματος (το CGS).

Για να καλωσορίσει το Emil στην κοινότητα εκεί έχουν πραγματοποιήσει μια αρκετά μεγάλη συνέντευξη με τον, για τις απόψεις του σχετικά με διάφορα θέματα από τις σκέψεις του στην αντίθετη απεργία: Πηγή, στο πώς αισθάνεται για τη νέα θέση του στο CGS.

Το HeatoN θα είναι στο Μπέρμιγχαμ, Αγγλία από το 19$ο στο 24$ο του Σεπτεμβρίου στο ωμέγα Sektor, όπου οι ευρωπαϊκοί χαρακτηριστές του UK και θα πραγματοποιηθούν, για να βοηθήσει τους γενικούς διευθυντές να αποφασίσουν ποιους φορείς θα επιθυμούσαν να συντάξουν στο προνόμιό τους.

Κάτω από σας μπορεί να βρεί δύο ερωτήσεις από τη συνέντευξη, μπορείτε να διαβάσετε την πλήρη έκδοση στον ιστοχώρο CGS. Από τον καθέναν εδώ στο NiP-Gaming.com θα επιθυμούσαμε να ευχηθούμε σε HeatoN το καλύτερο της τύχης στο CGS!

Τι σκέφτεστε ότι είναι η μεγαλύτερη δύναμή σας πέρα από τους άλλους γενικούς διευθυντές;

Φυσικά κάθε διευθυντής έχει τους στόχους τους στο τυχερό παιχνίδι και είχε τις διαφορετικές πορείες για να τους φτάσει στο στάδιο όπου είναι σήμερα, αλλά ήμουν στην καρδιά του τυχερού παιχνιδιού, που περιλαμβάνεται στη δράση από την αρχή. Έχω δοκιμάσει και τις ψηλά και τα χαμηλότατα σημεία από το τυχερό παιχνίδι, και είμαι σε θέση να ψάξω τα gamers που πρέπει ότι πρόσθετος κάτι να τους εκπαιδεύσουν να γίνουν επαγγελματίες.

Αποκλείοντας την Counter-Strike: Source, η οποία ο τίτλος CGS είναι το αγαπημένο παιχνίδι σας που παρατηρεί;

Απολαμβάνω Dead or Alive 4 Έχω επιθυμήσει πάντα τα παιχνίδια και φέρνει πίσω πολλές μνήμες των χρόνων όταν χρησιμοποιώ για να παίξω το Street Fighter 2 ως παιδι! Είναι καλό να δει πώς κάθε φορέας χρησιμοποιεί τις δυνατότητες του χαρακτήρα τους να αντεπιτεθεί.

ΠΗΓΗ: http://www.nip-gaming.com/index.aspx?newsid=3020&page=gamingnews
ÅðéóôñïöÞ óôçí êïñõöÞ ÐÞãáéíå êÜôù
 
Interview Heaton
ÅðéóôñïöÞ óôçí êïñõöÞ 
Óåëßäá 1 áðü 1
 Ðáñüìïéá èÝìáôá
-
» Buddies Interview @ ESL

Äéêáéþìáôá óáò óôçí êáôçãïñßá áõôÞÄåí ìðïñåßôå íá áðáíôÞóåôå óôá ÈÝìáôá áõôÞò ôçò Ä.ÓõæÞôçóçò
Team Buddies :: Counter-Strike 1.6 :: General-
ÌåôÜâáóç óå: